Bonding Çözümü

          ComBOX WAN Bonding Çözümü

 •  ComBOX, modern bulut uygulamalarını desteklemek için maksimum güvenilirliğe sahip tek bir yüksek hızlı bağlantı oluşturmak için birden fazla bağlantının mevcut bant genişliğini bir araya getirme aracı sağlar.

 • Sanal Kiralık Hat teknolojisi (VLL), özel limitlere göre daha düşük maliyetle maksimum kullanılabilirlik ve optimizasyon sağlayan geleneksel limitleri aşan hızlar gerektiren işletmeler için ideal bağlantı çözümüdür.

 • ComBOX Sanal Kiralık Hat, İnternete tek, optimize edilmiş, kesintisiz bir bağlantı sağlar veya DSL, Mobil, Uydu ve Kiralık Hatlar dahil olmak üzere mevcut tüm bağlantı türlerinin kombinasyonu ile VPN bağlantısını güçlendirir.

 • ComBOX ağ cihazı ve BOX İşletim Sistemi özel algoritmaları, ISS'ler tarafından sunulan geleneksel çözümlerden daha hızlı, güvenilir ve daha güvenli bir Sanal Kiralık Hat oluşturur.

 • ComBOX cihazı
  ComBOX servislerini kullanmak için, birden fazla WAN bağlantısı bağlı olan bir ComBOX fiziksel veya sanal cihazı kurmak gerekir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, ComBOX ağ cihazları WAN bağlantıları için iki veya on iki ağ bağlantı noktasına sahiptir; bunlar sabit (Leased Line, DSL, Uydu vb.) veya kablosuz (4G, 3G vb.) olabilir.

 • ComBOX işletim sistemi
  ComBOX ağ cihazı tarafından kullanılan özel işletim sistemi, yeni nesil WAN yönlendirme, temel yük devretme ve yük dengelemenin yanı sıra diğer tüm ileri teknoloji teknolojilerini de sağlamak üzere bireysel İnternet bağlantılarına veri dağıtımından sorumludur. 

 • VLL Teknolojisi
  Sanal Kiralık Hat teknolojisi (VLL), tüm bireysel WAN bağlantılarını (DSL, ADSL, VDSL, SDSL, 3G, 4G vb.) Özel bir yüksek hızlı ve güvenilir bağlantıya gerek kalmadan sanal kiralık bir hatta birleştirmek için kullanılabilir. ISS. VLL teknolojisi, Bant Genişliği Toplama, Veri Sıkıştırma, Akıllı Yük Devretme, WAN Optimizasyonu, Güvenli Ağ ve diğerleri için özel algoritmalar kullanıyor.

 • Maksimum Güvenilirlik ve Hız
  ComBOX çözümü, tek bir ISS bağlantısına bağlı olmadan kesintisiz internet bağlantısı sağlıyor. VLL teknolojisi, teknolojide veya bağlı bağlantıların sayısında herhangi bir kısıtlama olmadan maksimum güvenilirlik sağlar. Sadece ComBOX'a daha fazla DSL bağlantı ayağı ekleyerek, mevcut bant genişliği çok rekabetçi bir fiyatla sınırsız olarak yükseltilebilir.

 • Uyarlanabilir Self Tuning
  ComBOX bant genişliği toplama algoritması, mevcut tüm iletişim kanallarına trafik dağıtımına karar vermek için mevcut bant genişliğini, bireysel bağlantıların paket kaybını ve gecikmesini gerçek zamanlı olarak hesaplar. VLL teknolojisinin en önemli özelliği olan uyarlamalı otomatik ayarlama sistemi, ComBOX'ı pazarda bulunan diğer benzer çözümlerden ayırıyor. Bireysel bağlantıların mevcut hızının gerçek zamanlı olarak hesaplanması, trafik önceliklendirme kurallarının maksimum hassasiyetle güvenilir bir şekilde tanımlanmasına olanak sağlar. Birçok geleneksel bant genişliği yönetim sisteminden farklı olarak, ComBOX, maksimum hız limitinin manuel olarak tanımlanmasını gerektirmeden hem gelen hem de giden trafik için QoS öncelik sınıflarının uygulanmasına izin verir.

 • Detaylı Bilgi İçin:  https://www.combox-networks.com/services/combox-vll/